Dane kontaktowe

Zakład Energetyki Cieplnej w Łowiczu sp. z o.o.
Adres: 99-400, Łowicz
Ulica: Kaliska 22
Nr telefonu: 46 837 43 90
Nr faksu: 46 837 48 61
E-mail: sekretariat@zeclowicz.pl
NIP: 834-15-89-860
REGON: 750198197
Numer konta bankowego: Santander Bank Polska S.A z siedzibą w Warszawie 89 1500 1689 1216 8005 3561 0000
Sekretariat:
Emilia Pędziejewska – specjalista do spraw administaracji tel. 46-837-43-90
faks: 46-837-48-61
e-mail: sekretariat@zeclowicz.pl
Zarząd spółki:
Robert Florczak – Prezes Zarządu e-mail: r.florczak@zeclowicz.pl
Władysław Michalak – Członek Zarządu e-mail: w.michalak@zeclowicz.pl
Księgowość:
Jolanta Zimna – Prokurent Główny Księgowy tel. 46-837-43-90 w. 27
e-mail: j.zimna@zeclowicz.pl
Grażyna Boczek – Specjalista ds. księgowości i sprawozdawczości – kasjer tel. 46-837-43-90 w. 22
Irena Korgus de Willart – Specjalista ds. księgowości tel. 46-837-43-90 w. 22
Dział techniczny:
Dariusz Jasiński – Dyrektor ds. technicznych tel. 46-837-43-90 w. 33
e-mail: d.jasinski@zeclowicz.pl
Agnieszka Plichta – Specjalista ds. administracyjnych tel. 46-837-43-90 w. 31
e-mail: a.plichta@zeclowicz.pl
Michał Podsędek – Specjalista ds. technicznych i ochr. środowiska tel. 46-837-43-90 w. 30
e-mail: m.podsedek@zeclowicz.pl
Dział kadr:
Ewa Wróbel – Specjalista ds. rachuby i płac tel. 46-837-43-90 w. 25
Michalina Urbańska – Insp. ds. bhp i p.poż tel. 46-837-43-90 w. 25
Dział zaopatrzenia:
Dariusz Czubek – Specjalista ds. zaopatrzenia i transportu tel: 46-837-43-90 w. 29
Dział rozliczeń:
Łukasz Czubek – Inspektor ds. rozliczeń tel: 46-837-43-90 w. 28
e-mail: l.czubek@zeclowicz.pl
e-mail: faktury@zeclowicz.pl
Dział dystrybucji:
Józef Kosiorek – Kierownik Dystrybucji tel. 46/837-59-16
Telefon dyżurny tel. 602-216-903

Kotłownia S1 ul. Kolejowa 16
Daniel Waliszewski – Kierownik Kotłowni S1 tel. 46-830-02-41
Kotłownia Z10 ul. Marii Konopnickiej 10 tel. 46-837-46-48